• Samo na webu
PIGTAIL SC-UPC OS1/OS2 1M LSZH   LCS³ pigtail
search
  • PIGTAIL SC-UPC OS1/OS2 1M LSZH   LCS³ pigtail

PIGTAIL SC-UPC OS1/OS2 1M LSZH LCS³ pigtail

9,95 KM
s PDV-om Dostava 24-48h
PIGTAIL SC-UPC OS1/OS2 1M LSZH LCS³ pigtail - 9/125µm - OS2 APC or UPC - OS1 compatible - SC-UPC OS2 1 m LSZH connectors
Količina
Na stanju

032241
8 Artikli
Komentara (0)
Trenutno nema recenzija korisnika.