• Samo na webu
TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver, Single-mode SFP+ LC Transceiver, Hot-Pluggable, Supports Digital Diagnostic
search
  • TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver, Single-mode SFP+ LC Transceiver, Hot-Pluggable, Supports Digital Diagnostic

TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver, Single-mode SFP+ LC Transceiver, Hot-Pluggable, Supports Digital Diagnostic

75,90 KM
s PDV-om Dostava 24-48h
TP-Link TL-SM5110-LR 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver, Single-mode SFP+ LC Transceiver, Hot-Pluggable, Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM), 1310 nm Single-mode, LC Duplex Connector, Up to 10 km Distance
Količina
Zadnji artikli na skladištu

TL-SM5110-LR
2 Artikli
Komentara (0)
Trenutno nema recenzija korisnika.